Jak już wspomnieliśmy wcześniej, jest to prawdopodobnie najbardziej rozbudowany plugin, umożliwiający łatwiejsze i lepsze pozycjonowanie stron. Udostępnia szereg funkcji, obejmujących integrację wszystkich rozwiązań z innych wtyczek (jak Yoast SEO i All in One SEO Pack), jednocześnie oferując zarządzanie platformami społecznościowymi, sklepami internetowymi oraz rozłożeniem wyrażeń kluczowych w obrębie witryny. Przy tym sam interfejs jest wyjątkowy łatwy w użyciu, umożliwiając zarówno dokonywanie zmian, jak i weryfikowanie czy pozycjonowanie i optymalizacja stron przebiega prawidłowo.

Wady Premium SEO Pack

Niestety wtyczka nie zawsze do końca radzi sobie ze znakami polskimi, co powoduje problemy podczas optymalizacji stron - a niewyłapane błędy mogą przełożyć się na niższe pozycje w rankingu. Ponadto pomimo obecności darmowej wersji, trudno jest tak naprawdę zweryfikować co ona zawiera - oficjalna witryna Premium SEO Pack ich nie podaje, a dedykowana podstrona na WordPressie posiada wyłącznie negatywne recenzje i niewielką liczbę pobrań. Ponadto uważana jest bardziej za wersję demo, niż prawdziwy ograniczony, choć darmowy pakiet.

Tak naprawdę pozostają do wyboru wyłącznie dwa rodzaje płatnych wersji, które choć zapewniają wiele funkcji, mogą nie działać tak, jak tego oczekujemy. Dodatkowo, należy pamiętać, że płacimy tylko za jedną witrynę - dla każdej kolejnej należy wykupić dodatkowe pakiety w tej samej cenie (44 dolarów amerykańskich).

H o m e

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

kontakt@

Copywright © 2019 Pluginy SEO. Wszelkie prawa zastrzeżone

colorlib.com