Zadaniem pluginu jest przygotowanie przejrzystej wersji mobilnej posiadanej witryny tak, aby stała się użyteczna dla użytkownika, a jednocześnie atrakcyjna dla wyszukiwarki Google. Wybierając jedną z 4 dostępnych wersji płatnych, otrzymujemy dostęp do różnych szablonów wyglądu, rozszerzeń, wsparcia technicznego, a także możliwości wykorzystania wtyczki na większej liczbie posiadanych serwisów. Niezależnie od wybranego pakietu płacimy za rok korzystania z pluginu.

Niestety darmowa wersja nie oferuje zbyt wiele funkcji, dlatego jest polecana przede wszystkim osobom, które wyłącznie hobbystycznie prowadzą własny sklep internetowy czy inną witrynę. Nie jest polecana firmom czy właścicielom, których interesuje pozycjonowanie regionalne czy ogólnokrajowe w celach zarobkowych.

Czy WPTouch jest warty swej ceny?

Osoby zwracające uwagę na skuteczne pozycjonowanie stron z pewnością będą zainteresowane tą wtyczką - w szczególności płatnymi wersjami. Jeżeli witryna ma docelowo przynosić dochód właścicielowi, niezbędne jest właściwe zaprezentowanie jej na urządzeniach mobilnych. Wówczas inwestycja w pakiet Pro, Business, Developer czy nawet Enterprise będzie się wydawała niewielka w porównaniu do otrzymywanego przychodu.

H o m e

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

kontakt@

Copywright © 2019 Pluginy SEO. Wszelkie prawa zastrzeżone

colorlib.com